Schoolteam

 

Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en andere medewerkers die intensief bij de school betrokken zijn. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Niet alle teamleden hebben een groep.
We hebben IB-ers (Interne Begeleiders), die de groepsleerkrachten helpen om de zorg voor hun leerlingen zo goed mogelijk te maken
Zo zijn er ook onderwijsassistenten en tutoren. Zij ondersteunen de groepsleerkrachten in de groepen met de kinderen.

Verder zijn er ook enkele teamleden die wel voor, maar niet zoveel met de kinderen werken: zo hebben we een adjunct-directeur en elke locatie een concierge en administratieve medewerkers.


Laatste nieuws

 

Medewerkers

 
H.W.  Abdoel (Monique)
H.W. Abdoel (Monique)
Administratief medewerker
m.abdoel@bssamenspel.nl
 
D.H.J.  Alvares (Deborah)
D.H.J. Alvares (Deborah)
Onderwijsassistent
d.alvares@bssamenspel.nl
 
M.J.B. van  Amersfoort (Marijke)
M.J.B. van Amersfoort (Marijke)
Directeur
m.vanamersfoort@bssamenspel.nl
 
N.  Aoulad Youssef (Naoual)
N. Aoulad Youssef (Naoual)
Onderwijsassistent
n.aouladyoussef@bssamenspel.nl
 
Y.R. van  Aron (Yvonne)
Y.R. van Aron (Yvonne)
Leerkracht
y.vanaron@bssamenpel.nl
 
M.  Bontekoe (Marieke)
M. Bontekoe (Marieke)
Leerkracht
m.bontekoe@bssamenspel.nl
 
M.X.  Braafhart (Marilyn)
M.X. Braafhart (Marilyn)
Leerkracht
m.braafhart@bssamenspel.nl
 
B.S.  Broerse (Saskia)
B.S. Broerse (Saskia)
Onderwijsassistent
s.broerse@bssamenspel.nl
 
R.M.  Bruinendaal (Ria)
R.M. Bruinendaal (Ria)
Leerkracht
r.bruinendaal@bssamenspel.nl
 
L.D.  Cicilson-Lieveld (Lydia)
L.D. Cicilson-Lieveld (Lydia)
Leerkracht
l.lieveld@bssamenspel.nl
 
J.  Cosman (Joost)
J. Cosman (Joost)
Onderwijsassistent
j.cosman@bssamenspel.nl
 
S.P.  Doorson (Shirley)
S.P. Doorson (Shirley)
Onderwijsassistent
s.doorson@bssamenspel.nl
 
M.P.  Eversdijk (Matties)
M.P. Eversdijk (Matties)
Leerkracht
m.eversdijk@bssamenspel.nl
 
M.  Gillingham (Megan)
M. Gillingham (Megan)
Onderwijsassistent
m.gillingham@bssamenspel.nl
 
S.   Goetmakers (Suzanne)
S. Goetmakers (Suzanne)
Leerkracht
s.goetmakers@bssamenspel.nl
 
H.A.M.  Golbach (Hettie)
H.A.M. Golbach (Hettie)
Leerkracht
h.golbach@bssamenspel.nl
 
E. van de Groep (Elvira)
E. van de Groep (Elvira)
Leerkracht
e.vandegroep@bssamenspel.nl
 
E. de Gruijl (Elmer)
E. de Gruijl (Elmer)
Onderwijsassistent
e.degruijl@bssamenspel.nl
 
D.  Harpal (Mila)
D. Harpal (Mila)
Onderwijsassistent
m.harpal@bssamenspel.nl
 
P.J.  Heinze (Patricia)
P.J. Heinze (Patricia)
Leerkracht
p.heinze@bssamenspel.nl
 
F.M.  Jongsma (Marga)
F.M. Jongsma (Marga)
Leerkracht
m.jongsma@bssamenspel.nl
 
A.A.  Karskens (Alexandra)
A.A. Karskens (Alexandra)
Leerkracht
a.karskens@bssamenspel.nl
 
C.A.L.  Kisoensingh-Ramcharan (Astrid)
C.A.L. Kisoensingh-Ramcharan (Astrid)
Schoolcoördinator
a.kisoensingh@bssamenspel.nl
 
D.A.  Koops (Denise)
D.A. Koops (Denise)
Leerkracht
d.koops@bssamenspel.nl
 
A.  Kruis (Anneloes)
A. Kruis (Anneloes)
Leerkracht
a.kruis@bssamenspel.nl
 
P.C.  Kuiper (Patricia)
P.C. Kuiper (Patricia)
Leerkracht
p.kuiper@bssamenspel.nl
 
H.M.  Leter (Hortance)
H.M. Leter (Hortance)
Leerkracht
h.leter@bssamenspel.nl
 
L.J. van der  List-Wilson (Liliën)
L.J. van der List-Wilson (Liliën)
Leerkracht
l.vanderlist@bssamenspel.nl
 
J.A.  Lont (Joan)
J.A. Lont (Joan)
Leerkracht
j.lont@bssamenspel.nl
 
D.  Lopes (Denis)
D. Lopes (Denis)
Leerkracht
d.lopes@bssamenspel.nl
 
M.S.  Madho (Madhavi)
M.S. Madho (Madhavi)
Onderwijsassistent
m.madho@bssamenspel.nl
 
A.N.  Mahomedradja (Anneke)
A.N. Mahomedradja (Anneke)
Schoolcoördinator
a.mahomedradja@bssamenspel.nl
 
 

Medewerkers

 
Z.  Mathoera-Amirkhan (Zulaikha)
Z. Mathoera-Amirkhan (Zulaikha)
Leerkracht
z.amirkhan@bssamenspel.nl
 
R.P.  Meijerink (Roel)
R.P. Meijerink (Roel)
Leerkracht
r.meijerink@bssamenspel.nl
 
L.  Narain (Lalita)
L. Narain (Lalita)
Leerkracht
l.narain@bssamenspel.nl
 
M.  Orhan (Melek)
M. Orhan (Melek)
Leerkracht
m.orhan@bssamenspel.nl
 
F.A.  Oudsten (Fabian)
F.A. Oudsten (Fabian)
Onderwijsassistent
f.oudsten@bssamenspel.nl
 
L.S.  Pawirosentono (Lilian)
L.S. Pawirosentono (Lilian)
Administratief medewerker
l.pawirosentono@bssamenspel.nl
 
Y.B.  Plug (Yvonne)
Y.B. Plug (Yvonne)
Schoolcoördinator
y.plug@bssamenspel.nl
 
B.  Pot-Krebs (Bianca)
B. Pot-Krebs (Bianca)
Leerkracht
b.pot@bssamenspel.nl
 
S.C.E.  Pregers (Sergio)
S.C.E. Pregers (Sergio)
Leerkracht bewegingsonderwijs
s.pregers@bssamenspel.nl
 
F.N.  Ristie-Ligeon (Ciske)
F.N. Ristie-Ligeon (Ciske)
Leerkracht
c.ristie@bssamenspel.nl
 
A.A.  Roetman (Aline)
A.A. Roetman (Aline)
Leerkracht
a.roetman@bssamenspel.nl
 
I.D.  Sastromedjo (Ireen)
I.D. Sastromedjo (Ireen)
Adjunct-directeur
i.sastromedjo@bssamenspel.nl
 
G.A.  Seedorf (Tony)
G.A. Seedorf (Tony)
Conciërge
t.seedorf@bssamenspel.nl
 
R.J.  Sengers (Ronald)
R.J. Sengers (Ronald)
Leerkracht
r.sengers@bssamenspel.nl
 
M.R.  Sitser-Moolenijzer (Margreet)
M.R. Sitser-Moolenijzer (Margreet)
Leerkracht
m.moolenijzer@bssamenspel.nl
 
R.S.N.  Stephenson (Raghnild)
R.S.N. Stephenson (Raghnild)
Leerkracht
r.stephenson@bssamenspel.nl
 
G.E.M.  Strik-Barkey (Ineke)
G.E.M. Strik-Barkey (Ineke)
Leerkracht
g.barkey@bssamenspel.nl
 
S.A.  Tichelaar-Langeveld (Sanne)
S.A. Tichelaar-Langeveld (Sanne)
Leerkracht
s.langeveld@bssamenspel.nl
 
L.  Tilborg (Lerone)
L. Tilborg (Lerone)
Leerkracht
l.tilborg@bssamenspel.nl
 
U.F.  Tjon Affo-Gefferie (Urmia)
U.F. Tjon Affo-Gefferie (Urmia)
Leerkracht
u.gefferie@bssamenspel.nl
 
T.  Tomasouw-Wolff (Trudie)
T. Tomasouw-Wolff (Trudie)
ICT-coach
t.tomasouw@bijzonderwijs.nl
 
N.  Tomson (Nicole)
N. Tomson (Nicole)
Leerkracht
n.tomson@bssamenspel.nl
 
L.M.  Trommelen (Bart )
L.M. Trommelen (Bart )
Conciërge
b.trommelen@bssamenspel.nl
 
J.M.B.  Vendel (Jacqueline)
J.M.B. Vendel (Jacqueline)
Leerkracht
j.vendel@bssamenspel.nl
 
H. van  Vliet (Harry)
H. van Vliet (Harry)
Leerkracht
h.vanvliet@knotwilg.nl
 
M.T.  Wagimin (Maureen)
M.T. Wagimin (Maureen)
Leerkracht
m.wagimin@bssamenspel.nl
 
C.L.  Wijders (Cynthia)
C.L. Wijders (Cynthia)
Administratief medewerker
c.wijders@bssamenspel.nl
 
M.M.  Wolff (Mildred)
M.M. Wolff (Mildred)
Leerkracht
m.wolff@bssamenspel.nl
 
C.L.P.  Wong-A-Soy (Charise)
C.L.P. Wong-A-Soy (Charise)
Onderwijsassistent
c.wongasoy@bssamenspel.nl
 
S.  Wouters (Sandra)
S. Wouters (Sandra)
Leerkracht
s.wouters@bssamenspel.nl
 
W. van Zaanen (Willy)
W. van Zaanen (Willy)
Leerkracht
w.vanzaanen@bssamenspel.nl
 
M.  Zegers (Marianne)
M. Zegers (Marianne)
Leerkracht
m.zegers@bssamenspel.nl