Groepen en uw kind

 
Ieder jaar worden de groepen zorgvuldig door ons samengesteld. We houden rekening met de groepsgrootte en de ontwikkelingen van uw kind. Het aangeboden lesmateriaal biedt de mogelijkheid binnen de groep in zowel tempo als niveau rekening te houden met verschillen tussen de kinderen. In tempo door extra werk en in niveau met herhalings- of verrijkingsstof. Wij vinden het belangrijk dat kinderen zich veilig voelen in de groep.

Hieronder kunt u zien welke groepen wij dit schooljaar hebben.

Groepen

 
1a/2a
Groep 1a/2a
S. Goetmakers (Suzanne) (s.goetmakers@bssamenspel.nl)
 
1b/2b
Groep 1b/2b
J.M.B. Vendel (Jacqueline) (j.vendel@bssamenspel.nl)
 
1c/2c
Groep 1c/2c
M.M. Wolff (Mildred) (m.wolff@bssamenspel.nl)
 
1d/2d
Groep 1d/2d
H.M. Leter (Hortance) (h.leter@bssamenspel.nl)
M.M. Wolff (Mildred) (m.wolff@bssamenspel.nl)
 
1e/2e
Groep 1e/2e
H.A.M. Golbach (Hettie) (h.golbach@bssamenspel.nl)
M.M. Wolff (Mildred) (m.wolff@bssamenspel.nl)
 
1f/2f
Groep 1f/2f
L.D. Cicilson-Lieveld (Lydia) (l.lieveld@bssamenspel.nl)
 
3a
Groep 3a
E. van de Groep (Elvira) (e.vandegroep@bssamenspel.nl)
 
3b
Groep 3b
M. Zegers (Marianne) (m.zegers@bssamenspel.nl)
 
3c
Groep 3c
A.N. Mahomedradja (Anneke) (a.mahomedradja@bssamenspel.nl)
 
4b
Groep 4b
S. Goetmakers (Suzanne) (s.goetmakers@bssamenspel.nl)
 
4c
Groep 4c
B. Pot-Krebs (Bianca) (b.pot@bssamenspel.nl)
 
5a
Groep 5a
J. Alarda (Jamila) (j.alarda@knotwilg.nl)
U.F. Tjon Affo-Gefferie (Urmia) (u.gefferie@bssamenspel.nl)
 
 

Groepen

 
5b
Groep 5b
U.F. Tjon Affo-Gefferie (Urmia) (u.gefferie@bssamenspel.nl)
P.J. Heinze (Patricia) (p.heinze@bssamenspel.nl)
 
5c
Groep 5c
M.L. Debeij (Maartje) (m.debeij@knotwilg.nl)
 
6a
Groep 6a
F.N. Ristie-Ligeon (Ciske) (c.ristie@bssamenspel.nl)
 
6b
Groep 6b
F.N. Ristie-Ligeon (Ciske) (c.ristie@bssamenspel.nl)
 
6c
Groep 6c
R.P. Meijerink (Roel) (r.meijerink@bssamenspel.nl)
 
7a
Groep 7a
F.M. Jongsma (Marga) (m.jongsma@bssamenspel.nl)
 
7b
Groep 7b
M.P. Eversdijk (Matties) (m.eversdijk@bssamenspel.nl)
 
7c
Groep 7c
R.M. Bruinendaal (Ria) (r.bruinendaal@bssamenspel.nl)
 
8a
Groep 8a
D. Lopes (Denis) (d.lopes@bssamenspel.nl)
 
8b
Groep 8b
M.T. Wagimin (Maureen) (m.wagimin@bssamenspel.nl)
 
Nieuwkomersgroep A
Groep Nieuwkomersgroep A
P.C. Kuiper (Patricia) (p.kuiper@bssamenspel.nl)
M.R. Sitser-Moolenijzer (Margreet) (m.moolenijzer@bssamenspel.nl)
 
Nieuwkomersgroep B
Groep Nieuwkomersgroep B
M.X. Braafhart (Marilyn) (m.braafhart@bssamenspel.nl)
P.C. Kuiper (Patricia) (p.kuiper@bssamenspel.nl)